مارس 2, 2024

8 نکته اصلی و مهم جهت پیش فروش برج های منطقه 22

گرایش های املاک و مستغلات       

این مشکل به ویژه در کشور حاد است، جایی که موریانه ها در بیشتر یا تمام طول سال فعال هستند. خانه‌های قدیمی‌تر به دلیل آسیب ‌دیدگی شالوده‌ها یا دیواره‌های خشک به احتمال زیاد دارای هجوم  فعال یا آسیب  قبلی هستند.بسته به طول و شدت آلودگی، تعمیرات آسیب می‌تواند از تعمیرات آرایشی مانند تعویض تخته‌های کف آسیب‌ دیده که چند صد هزینه دارد تا پروژه‌های بازسازی سازه‌ای که ممکن است یا بیشتر هزینه داشته باشد، متغیر باشد.

گرایش های املاک و مستغلات       

تمام بردارهای چوب شل  از جمله درختچه، مالچ، پیش فروش برج های چیتگر مصالح ساختمانی و هیزم انباشته شده را از تماس با پایین ترین قسمت خانه خود بردارید.با پر کردن زمین کم یا نصب یک سیستم زهکشی سطحی از جمع شدن آب در نزدیکی یا روی پایه خانه خود جلوگیری کنید.از الوارهای تصفیه شده سمی برای موریانه ها برای عرشه ها و سایر سازه های چوبی متصل به خانه خود استفاده کنید.

راه حل های ممکن: آسیب ریشه

کنده های مرده و سیستم ریشه را از مناطق نزدیک خانه بردارید.ترک های قابل مشاهده فونداسیون را ببندید، که ورود آماده به موریانه ها را فراهم می کند.هزینه های پیشگیری شما به آنچه لازم است بستگی دارد. آنها از اساساً رایگان اگر ارزش زمان خود را در نظر نگیرید برای از بین بردن بوته ها و مالچ ها تا چند هزار برای عرشه های ضد موریانه یا سیستم های زهکشی پیچیده متغیر هستند.

راه حل های ممکن: آسیب ریشه

راه حل های ممکن: آلودگی های مداوم برای هجوم در حال پیشرفت، یک متخصص کنترل آفات را استخدام کنید تا کلنی را کوچک یا از بین ببرد. طبق گفته ، نابودگرها معمولاً 3 تا 20  برای هر پای خطی که در اطراف خانه اندازه گیری می شود دریافت می کنند . محیط خانه متوسط ​​از فوت متغیر است، بنابراین انتظار می رود هزینه درمان جامع بین باشد.به خاطر داشته باشید که هزینه واقعی تمام خرید شما به نوع ، شدت آلودگی است.

راه حل های امکان پذیر

درمان های شیمیایی، چادر زدن و طعمه گذاری نسبت به گرما یا بخور ارزان تر هستند. کیان مهر پارس اگر قبل از خرید مشکل را پیدا کردید، شاید در طول یک بازرسی حرفه ای خانه که هزینه دارد و به هر حال قبل از خرید خانه بسیار توصیه می شود، برآورد تعمیر را از یک پیمانکار عمومی دریافت کنید. سپس با فروشنده برای پوشش بخشی یا تمام هزینه های تعمیر و همچنین هزینه خدمات حرفه ای کنترل آفات در صورتی که آلودگی هنوز در جریان است، مذاکره کنید.

راه حل های امکان پذیر

با گذشت زمان، خانه هایی که در معرض رطوبت بیش از حد هستند، اغلب دچار مشکلات می شوند. اگرچه در زیرزمین ها و حمام های خانه های دارای آب و هوای مرطوب رایج است،  مرتبط با رطوبت می تواند در هر جایی رخ دهد. این مشکل بیشتر در خانه ‌های قدیمی رخ می‌دهد، زیرا رطوبت به راحتی از فونداسیون‌های خورده و لوله‌های نشتی عبور می‌کند. با این حال، از آنجایی که هجوم‌ها می‌توانند از داخل دیوارها شروع شوند.

خط آخر

می‌توان بدون اینکه متوجه وجود مشکلی در یک خانه قدیمی ‌تر آلوده به کپک برای فروش شد، عبور کرد.در حالی که مقدار کمی از رشد کپک در داخل خانه مجاز و حتی قابل انتظار است، رشد کنترل نشده می تواند آلرژی و سایر مشکلات تنفسی را حتی در کودکان و بزرگسالان سالم بدتر کند. عفونت‌های جدی ‌تر می‌تواند در افراد بسیار جوان، بسیار مسن و کسانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند ایجاد شود.

همچنین،سطوح میزبان خود، به ویژه چوب، دیوار خشک، دوغاب و سایر مواد یا نیمه را می خورد. کنترل نشده می تواند مشکلات ساختاری ایجاد کند و خانه را به طور موقت یا دائم غیر قابل سکونت کند.محلول کپک و شما به شدت مشکل بستگی دارد برای زیرزمین یا فضای خزنده شما می تواند معجزه کند. اطمینان از تهویه مناسب از طریق ترکیبی از فن های کف یا سقف و پنجره های باز در هوای خشک و معتدل می تواند در طبقات بالاتر کمک کند.