مارس 2, 2024

5 راه مطمئن برای پیش فروش برج های چیتگر از تعاونی

مواردی که باید در نظر گرفت

فرض کنید ملکی دارید که می خواهید از آن درآمد داشته باشید. می توانید آن را به عنوان اجاره تعطیلات کوتاه مدت به سبک یا اجاره بلند مدت با اجاره چند ماهه فهرست کنید. هر دو گزینه دارای مزایا و معایبی هستند که ارزش بررسی عمیق را دارند،از جمله تفاوت بین مالیات بر اجاره های کوتاه مدت و بلند مدت. در اینجا خلاصه ای سریع آورده شده است:مالیات بر اجاره های کوتاه مدت مهم است که از روزه آگاه باشید. این قانون به شما امکان می دهد ملکی را به یا کمتر در هر سال بدون مالیات اجاره کنید.

مواردی که باید در نظر گرفت

مشروط بر اینکه حداقل روز در اختیار مالک باشد. پیش فروش دریاچه چیتگر در این حالت، مالیات بر درآمد اجاره پرداخت نمی شود و کسورات محدود به مالیات بر دارایی و بهره وام مسکن است. این استراتژی اجاره کوتاه مدت ممکن است برای ملکی که در یک مکان مطلوب با نرخ اجاره شبانه بالا قرار دارد سودمند باشد.برای املاکی که بیش از روز اجاره شده‌اند یا کمتر اشغال شده‌اند، احتمالاً همه درآمدها و هزینه‌های اجاره را در جدول که همراه با پرونده مالیاتی‌ تان است گزارش می‌دهید، مگر اینکه خدمات قابل توجهی همراه با اجاره ارائه شود.

خواص ثابت و چرخاندن

اجاره‌هایی که خدمات قابل توجهی ارائه می‌کنند، مانند تخت خواب و صبحانه، در جدول گزارش می‌شوند و مشمول مالیات خود اشتغالی اضافی می‌شوند. شما پس از کسر هزینه های واجد شرایط از درآمد، بر کل مالیات پرداخت می کنید. هزینه های واجد شرایط عبارتند از:هزینه‌های مستقیم اجاره هر هزینه‌ای که مستقیماً و منحصراً به اجاره ملک مربوط می‌شود هزینه‌ها و اجاره، هزینه‌های تبلیغات، چک اعتباری، حق بیمه اجاره قابل کسر است. هزینه نظافت، تعمیرات و استهلاک را نیز می توان در نظر گرفت .

خواص ثابت و چرخاندن

اما فقط برای قسمت اجاره ای ملک  به عنوان مثال یک اتاق اجاره ای در خانه ای که مالک آن است.هزینه های عمومی هزینه های عمومی هر چیزی است که به مالکیت ملک مربوط می شود: بهره رهن، مالیات املاک ، محوطه سازی و غیره. شما می توانید درصدی از این هزینه ها را معادل درصدی از سال اجاره ملک کسر کنید. به عنوان مثال، اگر روز در سال اجاره شود، می توانید از هزینه های عمومی را کسر کنید.مالیات بر اجاره بلند مدت تا حدودی ساده تر است و مزایای مالیاتی نیز ممکن است بیشتر باشد.

پیش فروش املاک

اصول اولیه یکسان است  شما هزینه های واجد شرایط را از درآمد کسر می کنید پروژه دیپلمات چیتگر و مابقی مالیات را پرداخت می کنید. اکثر کسورات نیز یکسان است: بهره وام مسکن، آب و برق، تعمیرات و غیره. تفاوت این است که با اجاره های بلندمدت، جایی که ملک در اکثر یا کل سال اشغال شده است، ممکن است بتوانید به جای درصدی، کل آن هزینه ها را کسر کنید.شما همچنین می توانید هزینه استهلاک را کسر کنید با گرفتن هزینه ملک، تقسیم بر و کم کردن کل از درآمد مشمول مالیات خود ممکن است .

پیش فروش املاک

بتوانید هزینه های استهلاک مربوط به برخی بهبودهای خانه را نیز کسر کنید.فعالیت‌های اجاره‌ای عموماً ماهیتی دارند، به این معنی که ضررهای اجاره‌ای را فقط می‌توان از اجاره یا سایر درآمدهای غیرفعال کسر کرد. به طور کلی، زیان اضافی اجاره به طور نامحدود به جلو منتقل می شود تا درآمد منفعل آتی جبران شود یا با فروش ملک اجاره ای محقق شود.مشارکت فعال امکان کسر خسارت اجاره تا سقف را فراهم می‌کند، با تدریجی درآمد، و در صورت مدیریتی مهم مانند انتخاب، اجرای اجاره‌ها و غیره اعمال می‌شود.

خط آخر

اما واجد شرایط بودن بسیار دشوارتر، یک متخصص املاک و مستغلات است که به شما امکان می دهد ضررهای غیرفعال اجاره را به ضررهای معمولی کسر تبدیل کنید. ما این را در قبلی پوشش داده ایم که می توانید اینجا پیدا کنید .واقعیت این است که پیامدهای مالیاتی در املاک مختلف بسیار متفاوت است و مالیات تنها یکی از ملاحظات بسیاری برای مالکان است. به این ترتیب، اظهار نظر کلی در مورد اینکه کدام گزینه  تعطیلات یا اجاره طولانی مدت برای کسی منطقی تر است دشوار است.

یک رویکرد بهتر از یک متخصص مالیات و حسابداری کمک می گیرد که می تواند از همه طرف به مسائل نگاه کند و سود مندترین رویکرد مالی را برای شما تعیین کند. از اجاره خود سود بیشتری یک منبع عالی است. آن‌ها نه تنها خانه‌های سرمایه ‌گذاری موجود را برای فروش فهرست می‌کنند، بلکه بسیاری از آن‌ها قبلاً دارند که اجاره‌ای دارند. می کنید. همچنین تحقیقات لازم را در مورد شما ارائه می دهد، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید خرید ملکی است که فکر می کنید بهترین است.