آوریل 18, 2024

اشتباهات رایج هنگام پیش فروش برج های چیتگر توسط کارگزاری ها

تامین مالی جهت ورود به بازار مسکن

همیشه گزارش اعتباری و ظرفیت خود را برای تامین مالی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بررسی کنید. برای اینکه یک سرمایه گذار موفق املاک و مستغلات باشید، باید یک بانک خوب و کارگزار وام نیز پیدا کنید. سرمایه گذاران موفق املاک و مستغلات می دانند که داشتن گزینه های تامین مالی خوب کلید سرمایه گذاری است. پیش فروش دریاچه چیتگر این ایده خوبی است که با وام دهندگان (بانک های سنتی یا وام دهندگان پول سخت) روابط برقرار کنید تا در تامین مالی سریع حرکت کنید.

آمارها و گزارشات ظرفیت خرید و پیش خرید آپارتمان

 بدون تامین مالی، تمام پس انداز خود را تخلیه خواهید کرد. وام دهندگان عموماً حداقل 20 درصد کاهش و امتیاز اعتباری در اواسط دهه 700 می خواهند. شما باید بیاموزید که چگونه از پول دیگران به عنوان اهرم استفاده کنید و به سرعت سرمایه خود را افزایش دهید. بازار خود را بشناسید و تمام نیازهای املاک و مستغلات را درک کنید.

یک سرمایه گذار موفق یک شبکه املاک و مستغلات گسترده خواهد ساخت که متشکل از سایر سرمایه گذاران املاک، فروشندگان ملک، خریداران ملک، متخصصان املاک و مستغلات، یا هر کسی که منافع مشترک شما را در زمینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات دارد. باشگاه های سرمایه گذاری املاک و مستغلات منابع آموزشی، مربیان و فرصت های شبکه ای را فراهم می کنند.

منابع مالی مورد نیاز جهت خرید آپارتمان و سرمایه گذاری در مسکن

 حداقل به یک باشگاه سرمایه گذاری املاک در منطقه خود بپیوندید. یک باشگاه سرمایه گذاری املاک می تواند به منبعی عالی برای خرید و فروش املاک تبدیل شود. اگر هدف شما خرید ملک های اجاره ای است و سرمایه گذار دیگری در باشگاه به دنبال یافتن سرمایه گذار برای املاک اجاره ای خود است، می توانید مستقیماً با آنها تجارت کنید. در صورت سرمایه گذاری ملک اجاره ای، یک فرآیند غربالگری مناسب را با مستاجرین انجام دهید.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یک تجارت است. با ایجاد یک طرح تجاری مناسب، مشخص کردن ظرافت های شروع و حفظ کسب و کار سرمایه گذاری املاک و مستغلات خود، با اهداف واقع بینانه در بازه زمانی یک، سه، پنج و 10 سال شروع کنید. سرمایه گذاری در خانه های تک خانواده را شروع کنید. در نهایت، شما می توانید یک امپراتوری املاک و مستغلات بسازید و دارای مجموعه ای از واحدهای مسکونی باشید.

علاقه سرمایه داران به ورود به بازار مسکن

برخی از سرمایه گذاران جدید به اشتباه علاقه خود را به بازارهای املاک و مستغلات نزدیک به خانه هایشان محدود می کنند. اما اغلب بازارهای املاک و مستغلات بهتر ممکن است کمی دورتر واقع شوند. همیشه برای سرمایه گذاری در بهترین بازارهای املاک و مستغلات به خارج از ایالت بروید. برای دریافت بهترین کمک پیشنهاد می شود که یک وکیل املاک خوب و قابل اعتماد استخدام کنید. یک وکیل می تواند به شما در درک قوانین پیچیده املاک و مستغلات کمک کند.

شناسایی و بررسی ریسک ناشی از خرید و پیش خرید آپارتمان در منطقه 22

قبل از اینکه یک سرمایه‌گذار جدید کاری انجام دهد، بهتر است یک طرح تجاری برای شناسایی ریسک و توانایی سرمایه‌گذار برای تامین مالی سرمایه‌گذاری (تغییر یا اجاره) تا زمانی که سرمایه‌گذاری تثبیت یا فروخته شود، تنظیم کنید. طراحی کسب و کار نیز باید روشن کند که چگونه معاملات ارزش گذاری می شوند.

نتیجه

در املاک و مستغلات، زمانی که بازار شروع به جهش کرد، پیش فروش برج های منطقه 22 سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نیز به یک فکر جذاب تر تبدیل می شود – چه به عنوان یک حرفه یا یک شغل جانبی عالی. با این حال، مانند هر اقدام دیگری، یک راه درست و یک رویکرد اشتباه وجود دارد. سرمایه گذاران موفق املاک و مستغلات یک شبه ساخته نمی شوند.

موفقیت در سرمایه گذاری املاک و مستغلات آسان نیست. خوش شانس بودن در یک سرمایه گذاری به منزله تبدیل شدن به یک سرمایه گذار موفق املاک نیست. تنها راه برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار موفق این است که خود را آموزش دهید و مسیر سرمایه گذاران موفق املاک و مستغلات را دنبال کنید که قبلاً به آنجا رسیده اند.

پیش فروش دریاچه چیتگر توسط تعاونی های وابسته به دولت
چگونه یک سرمایه گذار موفق در املاک و مستغلات باشیم

یک قانون قدیمی در پوکر وجود دارد: اگر شما 20 دقیقه بازی می کنید و نمی توانید بفهمید که مکنده سر میز کیست، پس این شما هستید. همین امر برای سرمایه گذاری در املاک نیز صادق است. اگر معیارهای سرمایه گذاری املاک پیشنهادی خود را نمی دانید، تقریباً هیچ شانسی برای یک  سرمایه گذار موفق املاک ندارید .

 برای موفقیت در اولین سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، با سرعت متوسطی پیش بروید، برخلاف آنچه ممکن است شنیده باشید، این بهترین زمان برای خرید ملک است. همیشه تکالیف خود را انجام دهید و از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در دوران رکود نترسید.